Sıkça Sorulan Sorular

Ürünler nasıl ve kim tarafından, ne şekilde hazırlanıyor, neye göre seçim yapacağım?

Ürünlerin tamamı, paylaştığınız doğum bilgilerine istinaden astrologlar tarafından incelenen haritanızın ışığında gerekirse materyal değişikliği de yapılarak, uygun tarihlerde hazırlanmak ve ormus çalışması yapılmak üzere kalemkarlar ile paylaşılır, size özel olarak saf gümüş, bronz ve altın kullanılarak üretilir. Sitemizde yer alan tüm ürünlerden, kendinize uygun olanları seçerek sipariş verebilirsiniz.
Doğum haritamiza göre özel hazırlanmış takıların bize faydaları neler olacaktır, hangisinin uygun olacağını nereden bileceğim?

Her bir doğum haritası bir ev yerleşimine, varsa sabit yıldız / diğer gezegenler ve birbirleri ile yaptıkları açıların etkilerine dolayısı ile bir element dengesine (veya dengesizliğine) ve pozisyona sahiptir. Biz Ankacollection olarak Simya ve Astrolojiyi birleştirip doğum haritanızın bütününü ele alıp, eksik yönlerini kullandığımız elementler ile destekleyen bir çalışma yapıp size sunuyoruz.
Simya Nedir?

Temelde elementleri altına çevirmek isteyen, bununla uğraşırken kimi farklı metallerin ve kendi aralarında etkileşimlerinin bulunmasına yol açtığı için kimya biliminin ilerlemesine katkıda bulunmuş olan eski bir uğraş alanıdır. Simya aynı zamanda felsefe ve ezoterizmin konularından biridir. Simyacının amacı, aynı elementin atom çekirdeğini değiştirerek bir kimyasal elementi diğerine dönüştürmektir. Bu dönüşüm, özellikleri birbirine dönüştürme ve uyum olarak da yorumlanır.
Ormus nedir?

Ormus, altın suyu, ormus gold ve (bkz: manna) olarak 3'e ayrılır. En çok altın barındıran manna'dır. tabi manna daha çok 3. gözü açmak, dünyada göremediğimiz diğer varlıkları görmemiz için perdeyi kaldıran içecektir. Ormus gold ise altın suyundan daha küçük parçacıklara sahip olan zihni gerçekten çok iyi çalıştıran, özellikle zihinsel yorgunluğa sebebiyet veren işler yapıyorsanız, bir şeyler öğrenmek zorundaysanız aşırı işe yarayan, bir çok beyinsel hastalıkları da önleyen içecektir. Altın suyu ise gümüş suyu gibidir. içinde en az altın bulunan zihin içeceğidir. Ormus metalin alaşımı sırasında monoatomik yapıda etki ve dönüşüm aracıdır.
Ürünlerin arasında seçim yapamıyorum, haritama uygun olmayan bir ürün seçersem ne olacak?

Ürünlerde kullanılan gümüş saf nitelikli olup tüm döküm ve ormus çalışmalarımıza aracılık edebilecek yapıya sahiptir; yani size özel bir ürün olması için bir gümüşün döküm ve ormus çalışması detaylıca ve titizlikle yapılabilir. Bir gümüş yüzük veya bileklik her doğum anına uygun çalışılacaktır; altın çalışması yapılması gerekiyorsa ürünün yapılması sırasında gold ormus veya ihtiyaca göre manna kullanılır. Nitelikli ürünler (platin veya altından ve/veya taş içeren) harita bazında özelleştirmeyi, hem sembolizm hem de çalışılan element detayında elbette daha mümkün kılar; bu da desteği arttıran bir unsurdur; ancak bu durum bütçe meselesidir. Farklı metal ve model seçimleri - çizimleri için de Özel Sipariş seçeneği mevcuttur.
Yüzük Ölçümü bilmiyorum, neye göre ve nasıl sipariş vereceğim, nasıl kullanacağım?

Yüzük ölçünüzü, sağ yüzük parmak ölçünüze göre sipariş ediniz. Kullanımı ile ilgili detaylar yüzükle birlikte size ulaştırılacaktır. Parmak ölçünüzü doğru iletmeniz çok önemlidir.Yüzüklerde değişim, iade, tekrar ölçülendirme gibi opsiyonlar, ürünler özel siparişe göre hazırlandığından olamayacaktır. Yüzük ölçünüzü bilmiyorsanız kullanmış olduğunuz bir yüzük ile aşağıdaki şekilde tam ortasından (çapını) ölçümleyerek milimetre (mm) cinsinden bilgi verebilirsiniz. Pandüllerin ve yüzüklerin özel kullanımları için Akademi bünyesinde yer alan dersleri takip etmeniz faydalı olacaktır.
Ürünlerde Altın ve Gümüş dışında başka bir bileşen kullanıyor musunuz?

Gümüş ürünler, saf gümüş olarak hazırlanmaktadır. Haritalarınızın durumuna göre minör ağırlıkta farklı metaller eklenebilir. Altın ürünler 14 ayar altın olacak şekilde hazırlanmaktadır. Ürünlerin çeşidine göre açıklamasında yer alacak şekilde pırlanta-siyah pırlanta -safir-yakut gibi değerli veya siyah kristal gibi yarı değerli taşlar da kullanılmaktadır. Bunun haricinde özel sipariş yolu ile platin ve farklı metaller de kullanılmaktadır.
Ürünler nasıl kargolanacak ve ne kadar zaman içinde bana ulaşacak?

Ürünler Yurtiçi Kargo aracılığı ile Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargolanacak. Yurtdışına kargo seçeneği site üzerinden olmayacak; Yurt dışı gönderim için [email protected] üzerinden bilgi alabilirsiniz.Yüzüklerin ve diğer ürünlerin içeriğinde kullanılacak olan metallerin alımı, dökülmesi, işçiliği sizlerin doğum tarihine en uygun zamana göre yapılacağından hazırlanış süreleri farklılık gösterecektir. Sizler yüzüklerin ve diğer size özel hazırlanan kolleksiyon ürünlerinin, size ulaşma süresini 5 hafta gibi değerlendirin, takibi ile ilgili site üzerinden ve [email protected] üzerinden bilgi alabilirsiniz.
Görselde yer alan modeller dışında üzerinde değişiklik yaparak sipariş etmek istediğim ürünler var ne yapmalıyım?

Anasayfamız üzerinde yer alan "özel sipariş" linkinden, sitede bulunan tüm ürünler ile ilgili özel taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Talepleriniz uzmanlarımız tarafından değerlendirilerek mümkün olan en kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Pandül kullanımı ve bakımı nasıl olmalıdır?

Pandülü yoğun ısı, nem ve manyetik alandan uzak tutunuz. Pandül kullanımı kişiye özeldir; sadece siz kullanınız. Pandül kullanılmadan önce ve kullanıldıktan sonra en az beş dakika kadar su içerisinde bekletiniz. Pandülün kullanılmadan önce beden ile uyumlanması gerekmektedir; Beden ile uyumlamak için en çok kullanılan el ile pandül çakraya yaklaştırılır ve kalp çakrasına yaklaştırılan pandül beş dakika kadar bu şekilde bekletilir; Pandülünüzü aktif olarak kullandığınız elinizin avuç içine alarak (Sağlak yada Solak hangi tarafı kullanıyorsanız) kalp hizasına getirin, gözlerinizi kapatın ve birkaç dakika enerjinizi, niyetinizi içinizden geçirerek pandülünüze yükleyin. Pandül sizinle uyumlandığında sorduğunuz sorulara tepki verecektir.Bir müddet kullanıldıktan sonra (kullanım sıklığına bağlı olarak) pandülünüzü en güvenilir şekilde arındırmak için temiz bir pamuğa sarmalıve en az bir gün boyunca toprağa temas edecek şekilde dinlendirmelisiniz. İçine temiz toprak koyacağınız bir saksıyı bu iş için kullanabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyiminizi geliştirmek, hizmetlerimizi sunmak, müşterilerin hizmetlerimizi nasıl kullandığını anlayarak iyileştirmeler yapabilmek ve ilgi alanlarına göre özelleştirilmiş reklamlar da dahil olmak üzere reklamları gösterebilmek için çerezler ve benzeri araçları kullanmaktayız. Onaylı üçüncü taraflar da bu araçları, reklam gösterimimizle bağlantılı olarak kullanır.